Strona główna / O firmie

O firmie

Jesteśmy aktywną i prężnie rozwijającą się firmą, której produkty cechuje wysoka jakość i dbałość wykonania. Dbamy o to, aby rolnicy mogli używać ekologicznych i certyfikowanych nawozów, które pomogą w podniesieniu wydajności produkcji. Naszym celem jest dostarczenie skutecznego wapna, które znacznie poprawi jakość polskich gleb. CalPol to polska firma z całkowicie polskim kapitałem, która swoje wapno czerpie z rodzimych złóż w Raciszynie.

Dzięki swej determinacji oraz wysokiej próby technologiom, które wykorzystujemy do produkcji nawozów, potrafimy skutecznie dostarczyć wapno rolnicze doskonałej jakości. Ze wszystkich sił staramy się spełnić wymagania jakościowe i potwierdzić to certyfikowanymi badaniami. Dzięki temu nasze wapno posiada certyfikaty wydane przez Instytut Nowych Syntez Chemicznych oraz Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa. Jesteśmy firmą przyjazną ekologicznemu rolnictwu. Długo i ciężko pracujemy, aby klienci mogli cieszyć się renomowanymi produktami, których walory zostały docenione i potwierdzone.

Wyróżnia nas fakt, że potrafimy zmierzyć się z problemami trapiącymi naszych klientów i wyjść im naprzeciw. Doceniamy zaufanie i potrafimy zadbać o dobre relacje. Chętnie rozmawiamy i odpowiadamy na wszelkie pytania. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego wapna i kontaktu z nami.

O firmie